Пусконалагоджувальні роботи

Послуги / Пусконалагоджувальні роботи

ПУСКО-
НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

ПП «Гарант-Енерго» в комплексі робіт по запуску електроустановок проводить пусконалагоджувальні роботи при монтажі та реконструкції електрообладнання.

Головне завдання пусконалагоджувальних робіт - безаварійний і безпечний пуск виробництва і введення його в експлуатацію, а також висновок виробництва на проєктні показники.


Вимірювання електротехнічної лабораторії (ЕТЛ) виконуються для перевірки працездатності електроустановки в цілому, а саме:

 

— перевірка якості електромонтажних робіт;

 

— перевірка якості використовуваних матеріалів (проводів, кабелів, автоматичних вимикачів і пристроїв диференційного захисту);

 

— перевірка якості контактних з’єднань;

 

— перевірка відповідності виконаних робіт проєктній та нормативно-технічної документації.

 

Залежно від типу електроустановки ЕТЛ проводить ряд випробувань, перелік яких зазначається у свідоцтві про реєстрацію ЕТЛ.

 

Крім випробувань знову змонтованого обладнання, електротехнічна лабораторія виконує профілактичні випробування електрообладнання в черговості та терміни, встановлені нормативними документами.

 

Профілактичні випробування дозволяють запобігти аварійним ситуаціям і виявити ділянки електричних ланцюгів, які необхідно або замінити, або провести заходи щодо приведення у відповідність їх фактичних показників до нормованих.

 

За результатами проведених випробувань фахівці Гарант-Енерго надають технічний звіт, а так само рекомендації щодо подальшої експлуатації електрообладнання.

 

При неможливості подальшої безпечної роботи випробуваного електрообладнання, фахівці нашої компанії запропонують, а при необхідності та виконають заходи, які дозволять усунути виявлені дефекти.