Проєктування

Послуги / Проєктування

КОМПЛЕКСНЕ ПРОЄКТУВАННЯ

У складі компанії «Гарант-Енерго» організований відділ комплексного проєктування електричних мереж різного рівня напруги.
Високопрофесійні фахівці виконують якісно і в строк роботи з проєктування зовнішнього і внутрішнього електропостачання об'єктів цивільного та промислового призначення, мереж зовнішнього освітлення й електромережних об'єктів з обов'язковим дотриманням вимог чинних нормативних документів.


Ми виконуємо проєктування електричних мереж різного рівня напруги й призначення, систем внутрішнього і зовнішнього електропостачання промислових і непромислових споживачів. Здійснюємо комплексне проєктування об’єктів електроенергетичного призначення всіх видів будівництва від техніко-економічного обґрунтування до робочої документації.

 

Наші фахівці стежать за останніми тенденціями в області проєктування, виробництва електроустаткування, аналізують ринки технологій і матеріалів, використовують нові стандарти безпеки та економічності робіт. Ми пропонуємо сучасні технічні рішення, як локального характеру, так і комплексні, і забезпечуємо узгодження проєктів на всіх рівнях.

 

Всі проєкти розробляються відповідно до вимог чинних нормативних документів.

 

ПП «Гарант-Енерго» виконує повний спектр проєктних робіт з електропостачання до і понад 35 кВ, зокрема:

 

— отримання технічних умов на приєднання до електричних мереж енергосистеми України;

 

— проєктування ліній електропередач напругою до і понад 35 кВ;

 

— проєктування зовнішніх електричних мереж (кабельні лінії електропередач напругою до і понад 35 кВ);

 

— проєктування індивідуальних, типових (вбудованих, або стоять окремо), трансформаторних і розподільних підстанцій (електрична і будівельна частини);

 

— проєктування та погодження внутрішніх електричних мереж промислових і житлових об’єктів (силова частина, освітлення, захист від блискавки, розрахунок контурів заземлення);

 

— проєктування електрифікації приватного сектора, офісних і торгово-розважальних об’єктів, зовнішньої реклами;

 

— проєктування сонячних електростанцій.